Jakie buty dobrać do małej czarnej?

Kobiety pokochały prosty krój małej czarnej. Nie bez powodu sukienkę tę zakładają podczas ważniejszych uroczystości. Sukienka ta może stanowić ozdobę.

Trzeba jednak pamiętać o dobraniu dodatków. Równie istotne będzie obuwie. Które najlepiej nadaje się do małej czarnej? Bardzo kobieco prezentuje się połączenie małej czarnej ze szpilkami.

Nie trzeba przy tym zakładać czarnych szpilek. Ciekawie prezentują się złote, czerwone czy nawet białe obuwie. Ich kolor trzeba jednak dopasować do dodatków.

Jeśli nie przepadamy za szpilkami, równie trafionym pomysłem będą zwykłe czółenka. Możemy wybrać mniejszy obcas lub nawet buty na płaskiej podeszwie. Jeżeli zależy nam na wygodzie, wybierzmy balerinki.

Trzeba jednak pamiętać, że w zależności od obuwia i całego wizerunku, musimy odpowiednio dobrać biżuterię i inne akcesoria. Mała czarna jest bardzo uniwersalną sukienką, dlatego można ją dopasować niemal do każdego stylu. Nie warto jednak zbytnio eksperymentować, ponieważ z łatwością zepsujemy wówczas charakter tej sukienki.