kronykronicle

Anja Rubik w nowej roli

Anja Rubik w ciągu ostatniej dekady wspięła się na sam szczyt świata mody. Z debiutantki stała się znaną i podziwianą na całym świecie top modelką.

Ambicje Polki sięgają jednak znacznie wyżej. Zamiast odcinać kupony od swojej kariery, postanowiła rzucić samej sobie kolejne wyzwanie.

Tak powstał pomysł na redagowanie wspólnie z mężem Sashą Knezevicem nowego magazynu modowego 25. 25 ma się ukazywać jedynie dwa razy w roku i w limitowanej ilości egzemplarzy.

Czasopismo nie będzie również tanie. W zamian czytelnicy dostaną do ręki niezwykle wyrafinowany i pięknie wydany przedmiot.

Do współpracy zapraszani będą najlepsi fotografowie, a sesje zdjęciowe będące wynikiem ich pracy otrzymają w gazecie mnóstwo miejsca. W założeniu magazyn ma przedstawiać najciekawsze zjawiska ze świata mody, designu i sztuki, również te wyprzedzające aktualne trendy.

Rubik przyznaje, że chce, aby 25 przekraczało granice, aby na jego łamach można było przeczytać wywiady z wyjątkowymi ludźmi, takimi jak chociażby Marina Abramovic, bohaterka pierwszego numeru.