kronykronicle

BMW

BMW to niemiecka marka samochodów założona w 1916 roku zajmuje się również produkcją silników oraz jednośladów. BMW to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek uważana za niezawodną podobnie jak Mercedes czy Audi.

Samochody charakteryzuje wydłużona linia, elegancka bez względu na to, czy jest to model limuzyny czy bardziej usportowiony czy terenowy.BMW zna każdy wśród wielu osób nie cieszy się dobrą opinią, ponieważ samochody ze względu na wysoką klasę bardzo często były kupowane przez osoby z mafii czy też innych obszarów przestępczości szczególnie te z przyciemnianymi szybami, chociaż niefabryczne przyciemnienie szyb nie jest niczym trudnym i w zasadzie w każdym samochodzie można dokonać takiej zmiany.

BMW jak to niemiecki samochód odpowiedni eksploatowany może być długoletnim kompanem w podróży. Na stronie producenta można skonfigurować swój samochód dokładając niezbędne wyposażenie rezygnując ze zbędnego, ale podstawowa wersja to i tak koszt rzędu ponad stu tysięcy polskich złotych.