kronykronicle

Jak powinny ubierać się niskie, a jak wysokie kobiety?

Kobiety mają różne sylwetki i różny typ urody. Nie jest niestety tak, że wszystkim paniom pasuje to samo i każda z nich może buszować po najnowszych kolekcjach i wybierać tam coś dla siebie.

Okazuje się, że często trzeba się sobie dokładnie przyjrzeć i kupując strój myśleć o tym, co będziemy chciały podkreślić, a co ukryć. Często wzrost jest ważnym czynnikiem, który trzeba wziąć pod uwagę gdy się wybiera ubrania i dodatki.

Przykładem są choćby szpilki, które niskie panie nie tylko powinny, a wręcz muszą nosić. To je wyróżni, doda im pewności siebie oraz sprawi, że będą jeszcze bardziej kobiece.

Wysokie kobiety, zwłaszcza te masywniejsze, wyróżniające się atletyczną budową powinny raczej zakładać buty na niższym obcasie, a czasem nawet płaskie. Będą wyglądały ładnie, będzie im też wygodnie.

Krótkie spódnice wyglądają ładnie na kobietach wysokich i niskich, ale takie zupełnie długie o wiele bardziej pasują paniom wyższym. Niższe kobiety powinny raczej wybierać długość do połowy łydki lub za kolano.