kronykronicle

Lamborghini

Lamborghini to włoski producent samochodów, firma została założona w 1963 roku zajmują się również produkcją samochodów rolniczych oraz pojazdów wodnych. Jest to marka sama w sobie, każdy ją zna i wie, że są to niezwykle szybkie samochody.

Większość z nich z wyglądu przypomina statki kosmiczne z przodu znajdują się dwa miejsca dla kierowcy oraz pasażera, nie siedzą oni wyprostowani a raczej nisko podłogi z pochylonymi plecami. Nie są to samochody rodzinne jednym słowem mają robić wrażenie, mają być odpowiednio szybkie, ale zarazem bezpieczne.

Najnowsze modele to Aventador LP700-4, Sesto Elemento, Veneno, Huracán produkcja samochodów jest przewidziana na lata od 2010 do 2019 roku. Niewiele osób stać na to by kupić taki samochód prosto z salonu jeszcze bogato wyposażony.

Takie samochody nie są produkowane dla nazwijmy to kolokwialnie wszystkich nie chodzi tutaj o jakąkolwiek dyskryminację, ale o to by cały czas marka była na tym samym poziomie. Producenci, którzy mimo lat doświadczeń wypuszczali na rynek samochody tańsze od poprzedników tracili na renomie wprowadzało to dezorientację wśród potencjalnych klientów.