kronykronicle

Nowoczesne sale konferencyjne w Wielkopolsce

Wielkopolska jest województwem, które oferuje bardzo wiele sal konferencyjnych. Duża część mieści się w luksusowych obiektach, a same sale są praktyczne, nowoczesne i odpowiadają na różne potrzeby technologiczne uczestników. Dziś pod lupę weźmiemy miejsca w których możliwe jest zorganizowanie konferencji o bardzo dużych zróżnicowaniach. Z jednej strony mniejszych spotkań biznesowych niewielkich firm, a z drugiej dużych eventów w których podsumowuje się chociażby roczne wyniki:

  • Pierwszą propozycją na mapie Wielkopolski jest Pałac Tłokinia. Dawna rezydencja rodziny Chrystowskich, obecnie przearanżowana na hotel w klimacie XX wieku. Pałac oferuje 5 wygodnych sal konferencyjnych, z czego każda może być swobodnie zorganizowana pod konkretne wydarzenie. Największe pomieszczenie jest w stanie obsłużyć nawet 300 uczestników. Co ważne, oferta Pałacu skierowana jest nawet do najbardziej wymagających klientów. Każde pomieszczenie zostało wyposażone w profesjonalny sprzęt, który zapewnia swobodną i przyjemną pracę. Oprócz tego otoczenie pałacu zachęca do spacerów w wolnym czasie. Możliwe jest tu także zorganizowanie wyjątkowych imprez integracyjnych, a także spersonalizowanych wycieczek.

    Wszystko to w otoczeniu przepięknej natury, a przede wszystkim przestronnego ogrodu z altanami;

  • Kolejnym miejscem w którym można zorganizować konferencję jest Hotel Moran. Położony w Polsce centralnej, charakteryzuje się niebanalną architekturą i zielonym otoczeniem. W hotelu można skorzystać z 7 klimatyzowanych sal konferencyjnych, z czego każda wyposażona jest w ekrany multimedialne, projektory, telewizor, odtwarzacze DVD, mikrofony i system nagłośnieniowy. Na szczególną uwagę zasługuje bliskość jeziora Prowidzkiego, które zyskało miano najczystszego w całym kraju. Można na nim surfować, żeglować, nurkować, a wokół niego znajduje się ciekawy szlak turystyczny, który przykuwa uwagę odwiedzających;
  • Ostatnią propozycją w zestawieniu jest Best Western Hotel Edison. Urokliwy obiekt o kameralnym charakterze w którym można zarówno odpocząć, jak i pracować w pobliżu ciszy i spokoju. Jest on położony zaledwie 12 km od centrum Poznania, dzięki czemu wszyscy uczestnicy mogą liczyć na swobodny i bezproblemowy dojazd. W swojej ofercie przedstawia trzy eleganckie sale konferencyjne, z pełnym wyposażeniem technicznym. Największa sala pomieści 80 osób, lecz nie brakuje tutaj rozwiązania dla mniejszych, kameralnych spotkań czyli sali dla 32 osób. Sale te zostały kolejno nazwane: Volta, Kominkowa oraz Tesla.

.