kronykronicle

Wakacyjny luz – wygodnie i sportowo

Niewątpliwe najlepszą stylizacją w której główną rolę odgrywa koszulka z krótkim rękawkiem, jest wakacyjny luz. Podczas urlopu cenimy sobie wygodę oraz swobodę, dlatego też w naszej walizce nie powinno ich zabraknąć.

Podczas ubierania się w nadmorskim kurorcie, wybieramy krótkie spodenki, do których t-shirt doskonale się prezentuje. Panie mogą również wybrać taką formę ubioru, oczywiście zakładając swoją dopasowaną bluzeczkę.

Podczas wakacji okazują się być tak samo nieodzowne, jak podczas treningu. Niewątpliwe ma on duży wpływ, tym bardziej, że podczas wakacji uprawiamy wiele dyscyplin sportowych.

Na długie spacery, gdy robi się nieco chłodniej idealnie komponuje się do spodni, a w dodatku niekoniecznie sportowych. Nawet do jeansów pasuje doskonale.

Podczas wypoczynku dobrze prezentują się wesołe kolory, pełne słonecznych barw, jeśli podkreślimy jej barwę jakimś elementem w stroju, jak bransoletka, sznurowadła w butach, czy wstawki w kurtce, okaże się, że zwykły t-shirt nada odpowiedniego charakteru naszej wersji stroju. Ciekawą propozycją dla mężczyzn jest zakładanie koszulki do szortów,w stylu windsurfingowym, czy też lekko za kolanko.

Oczywiście nie ma znaczenia jakie nadruki będą one przedstawiały, bo w końcu jesteśmy na wakacjach i nie należy się niczym przejmować. Tym bardziej też z tego względu, że podczas chłodniejszych wieczorów założenie bluzy na taką koszulkę jest dobrym rozwiązaniem.

Fajnie prezentuje się rozpięta bluza, ukazując tym samym ciekawą koszulkę.