kronykronicle

Warto wybrać nasiona marihuany feminizowane

Tworząc kolekcję ukazującą różne odmiany nasion marihuany, powinniśmy je dobierać w taki sposób, aby jak najlepiej pokazywały możliwości ingerowania w te nasiona i tworzenia nowych, coraz lepszych krzyżówek. To oznacza, że w takim zestawieniu różnych nasion, nie może zabraknąć tych, które nie potrzebują już roślin męskich, aby móc wytworzyć niezbędny pyłek i co się z tym wiąże, również niezbędne nasiona. Tym bardziej warto mieć w swojej kolekcji nasiona marihuany feminizowane, bo to właśnie one są najbardziej poszukiwane przez ludzi, kupujących tego typu nasiona, zwłaszcza w krajach, w których można marihuanę uprawiać.

Co one w sobie mają?

Zastanawiamy się, co mają w sobie nasiona marihuany feminizowane, że tak ważne jest to, abyśmy mieli je w swojej kolekcji. Aby to zrozumieć, trzeba wiedzieć, że w normalnych warunkach przeważają rośliny męskie, które wytwarzają pyłek, ale nie wytwarzają nasion. Te pojawiają się dopiero wtedy, kiedy pyłek połączy się z roślinami żeńskimi.

Jednak wówczas plon nie jest zbyt obfity, ponieważ większość męskich roślin nie daje nasion, a to oznacza, że te, które powstają z roślin żeńskich, mogą być dla nas niewystarczające. Dlatego poprzez różnego rodzaju krzyżówki i ingerencje, stworzono nasiona marihuany feminizowane.

Co to oznacza?

O co dokładnie chodzi? Jeśli kupimy nasiona marihuany feminizowane, to mamy pewność, że ponad 90% roślin, to będą rośliny żeńskie.

Co więcej, takie rośliny, które będą w stanie samodzielnie wytworzyć pyłek, potrzebny do tego, aby mogły powstać nasiona. To oznacza, że z jednej uprawy tych nasion będzie znacznie więcej, a co się z tym wiąże, osoby zajmujące się ich uprawą, będą mogły na tym więcej zyskać. Nic więc dziwnego, że jeśli ktoś może legalnie uprawiać nasiona marihuany, to decyduje się właśnie na nasiona marihuany feminizowane, skoro ma wówczas pewność, że znaczna większość roślin, będzie roślinami żeńskimi.

To niesamowite jak bardzo udało się człowiekowi zmienić podstawowe odmiany w taki sposób, aby nasiona marihuany feminizowane, mogły samodzielnie wytwarzać niezbędny pyłek i nie potrzebowały do tego roślin męskich. Jeśli tylko ktoś ma sprawdzony sklep, to może być pewny, że nasiona marihuany feminizowane faktycznie zaoferują mu to, na czym najbardziej mu zależy. Uprawę, w której rośliny męskie będą w niewielkim procencie, który z pewnością będzie do zaakceptowania.