kronykronicle

Wysokie obcasy i koszulka z krótkim rękawkiem

Koszulka z krótki rękawkiem, kojarzona raczej z wygodnym sportowym obuwiem, nabiera zupełnie innego znaczenia, gdy zestawimy ją z wysokimi obcasami. W pierwszej chwili za pewne pomyślisz, że nie jest to dobry pomysł. Jednak okazuje się, że takie łączenie przeciwstawieństw daje niezwykle zaskakujące efekty. Wobec tego należy raczej zastanowić się, jak umiejętnie je ze sobą zestawić.

Jak już wcześniej wspomniałam moda to wspaniała zabawa. Nie ma już w niej miejsca na ramowe stylizacje, każda wersja jest dobra. Dotyczy to również tej sportowej koszulki, która bardzo dobrze czuje się w towarzystwie wysokich klasycznych szpilek. Jakby tego było mało to najnowszą stylizacją, zaczerpniętą z najlepszych światowych wybiegów jest i tu uwaga.

T-shirt nie koniecznie idealnie dopasowany, ale też nie za luźny, a do tego dresowe spodnie i wysokie obcasy. W pierwszym momencie sama chwyciłam się za głowę, twierdząc, że to nie może być prawda. A jednak sama w mojej garderobie mam dwie takie stylizacje. Pierwsza składa się wyciszonej wersji sportowego dresu, a mianowicie cieniutkie dopasowane spodnie w kolorze granatu, do tego biała koszulka z granatowymi aplikacjami i lakierowane szpilki z czubkiem w szpic w wersji mini.

Druga bardziej odważna można powiedzieć, gdyż do typowej sportowej bluzki z krótkim rękawkiem i klasycznych bawełnianych dresowych spodni ze ściągaczem na nogawce, nosze również wspomniane szpilki. Choć brzmi to, co najmniej dziwnie, to wygląda naprawdę super.